Reference

Naším typickým obchodním případem jsou dodávky výrobků velkých korporací jiným velkým a středním společnostem. Tyto dodávky jsou typickou ukázkou B2B řešení, které maximálně vychází vstříc koncovému zákazníkovi a jeho specifickým požadavkům.

Naše know-how umožňuje obchodní případ realizovat tak, aby všechny strany byly spokojené. Bereme v úvahu individuální vnitrofiremní standardy či procesy, styl komunikace nebo způsob prodeje. Vyvažujeme nejdůležitější faktory – nízká cena, rychlost dodávky a její flexibilita, daňovou průkaznost a požadavky na audit, pojištění, financování a ostatní.

Pokud řešíte podobný obchodní případ, uvažujete o nákupu jakéhokoliv zboží pro vaši společnost a chcete mít jistotu dobrého výsledku, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme nebo poradíme. Vaši zákazníci, zaměstnanci a vedení společnosti budou spokojeni.

Olympus Obchod - zajištění dodávek zboží, logistika.

 Ve spolupráci s marketingovou agenturou Amden s.r.o., spravující značkový e-shop www.OlympusObchod.cz a www.OlympusObchod.sk, zajišťujeme dodávky veškerého sortimentu tohoto obchodu. Cílem projektu je dlouhodobá koncepční práce s koncovými zákazníky společnosti Olympus, zlepšování jejich vztahu k této značce a budování jejich věrnosti. Celý projekt se samofinancuje díky konceptu značkového e-shopu.

Tesco - dodávky zboží, logistika.

Pro nadnárodní společnost Tesco řešíme dodávky výpočetní techniky značky Samsung v rámci regionu střední a východní Evropy. Plníme i velmi specifické požadavky a vysoké nároky na způsob dodání zboží. Jde o konsolidaci nákupů z jednotlivých zemí, vyjednávání na lokální úrovni pro centrální sklad, specifické požadavky na balení zboží, zajištění velmi pružné logistiky s krátkými dodacími lhůtami a přiděleným časovým slotům na dodání zboží do logistického centra.

Stavebniny WOODCOTE CZ - dodávky zboží, logistika.

 Pro stavebniny WOODCOTE CZ jsme ve spolupráci s marketingovou agenturou Amden s.r.o. připravili pro jejich zákazníky motivační program Svět výhod. Tento program běží od roku 2015 v Čechách a na Slovensku. Naším úkolem je zajistit v krátké době dostatečný počet produktů (odměn pro zákazníky), které jsou zejména v předvánoční době velmi žádaným sortimentem, a zajistit na klíč kompletní cyklus od přijetí objednávky až po individuální dodání každému jednotlivému zákazníkovi.

 

Co připravujeme

Pojištění a pozáruční servis

Ve spolupráci s významnou pojišťovnou a servisními partnery připravujeme specifické produkty v oblasti rozšířené záruky a pozáručního servisu. Cílem je nabídnout zákazníkům vybraných značek větší jistotu a bezpečí při nákupu těchto produktů a zajistit bezproblémový chod po určité předem dané období tak, aby si zákazník mohl lépe plánovat své nákupní cykly a zdroje.

Multimediální plakáty

Ve spolupráci s výrobcem velkoformátových zobrazovacích panelů připravujeme portfolio atraktivně zpracovaných designových multimediálních "plakátů" pro výlohy a výkladní skříně různých obchodních řetězců.

Cílem je poskytnout zajímavou alternativu vůči stávajícím statickým médiím v podobě plakátů a poskytnout provozovatelům obchodů atraktivní dynamický poutavý prvek, pro zachycení potencionálních zákazníků. To vše za přijatelnou cenu, která zajistí rychlou návratnost vložených prostředků.  

Naše služby

Služby koncipujeme na míru zákazníkům a partnerům individuálně. A to jak ve vztahu k odběratelům, tak i ve vztahu k dodavatelům. Naším cílem je spokojenost všech zúčastněných stran.

Navrhujeme specifické služby k vybraným produktům a jejich realizaci zajišťujeme sami, nebo ve spolupráci s partnery. Jedná se služby jako financování, pojištění, vývoj programového vybavení, specifické úpravy či montáže apod.

Zajišťujeme konsolidace objednávek různých produktů a služeb pro jednotnou dodávku.

Poskytujeme specifické logistické služby, respektující pravidla a zásady pohybu zboží v rámci EU i mimo unii.

Věnujeme zvýšenou pozornost dokumentaci jednotlivých obchodních případů. Jsme schopni připravit i nestandardní materiály pro vnitrofiremní audity, kontroly a schvalovací procesy.

Poskytujeme expresní služby v rozsahu 7x24. To umožňuje realizaci projektů, které jsou na první zdání s ohledem na čas nerealizovatelné.